PLIKI DO POBRANIA

Z poradnika dowiesz się jak szybko i minimalizując błędy wykonać strop

REFERENCJE

FABRYKA STROPÓW - KIM JESTEŚMY?

Fabryka Stropów jest liderem wśród producentów systemów stropowych. Naszym głównym celem jest zmiana rynku poprzez oferowanie nowoczesnych produktów, które stopniowo wypierają czasochłonne i kosztowne, przestarzałe rozwiązania stropowe.

Jako lider rynku ciągle zmieniamy, ulepszamy i wprowadzamy nowe produkty, tak, aby możliwie najlepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Chcemy nie tylko ułatwić klientom realizację planowanych inwestycji, ale także pomóc im w obniżeniu kosztów z nimi związanych. Dlatego oferujemy nie tylko gotowe produkty najwyższej jakości, ale także szereg usług dodatkowych, m.in. montaż płyt przez naszych wyszkolonych pracowników, pomoc techniczną naszych ekspertów już na etapie projektu, opiekę podczas realizacji zlecenia oraz organizację transportu. Ponadto gwarantujemy krótki czas realizacji zamówienia.

Wybór Fabryki Stropów to wybór innowacyjnych systemów stropowych o najwyższej jakości produkowanych zgodnie z europejskimi normami i badanych laboratoryjnie.

NALEŻYMY DO GRUPY PRODUCENTÓW - STROPY.PL

Dlaczego warto wybrać szybki w montażu, najlżejszy strop na rynku, dedykowany do budownictwa jednorodzinnego?

Produkty stropowe dla inwestora indywidualnego

NASZA FABRYKA

Fabryka Stropow Konarzyce - 3

PŁYTY SPRĘŻONE

Suwnica i magazyny płyt stropowych sprężonych

Fabryka Stropow Konarzyce - 4

STROP SMART

Magazyn lekkiego stropu panelowego SMART

STROP TERIVA

Produkcja stropu gęstożebrowego typu Teriva

ZAŁADUNKI

Strefa załadunków i postoju transportu ciężarowego

TOP