Już w przyszłym tygodniu (22-24 kwietnia) w Poznaniu rozpocznie się II Ogólnopolska Studencka Konferencja Budowlana BUDMIKA 2015, której sponsorami strategicznymi są Konbet Poznań i Fabryka Stropów. Wydarzenie organizowane przez studentów Politechniki Poznańskiej po raz kolejny zgromadzi w murach tej uczelni najambitniejszych studentów budownictwa i inżynierii środowiska z całego kraju jak również znamienitych przedstawicieli świata nauki

TOP Zadzwoń! +48 61 28 22 110