BUDMA 2016 – złoty medal MTP dla stropu VECTOR

Targi BUDMA 2016 już za nami, w związku z czym pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i krótko podsumować całe wydarzenie.

Pierwszego dnia Podczas gali rozpoczynającej targi, Prezes Zarządu KONBET Poznań – dr inż. Artur Kisiołek odebrał Złoty Medal za najlepszy produkt jakim został nagrodzony Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR.

Tego samego dnia na stoisku KONBET Poznań i Fabryki Stropów odbyło się uroczyste podpisanie umowy współpracy z firmą HENKOR, dotyczącej licencji na produkcję i dystrybucję Stropu VECTOR.

Podczas całych targów zwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w badaniu „Polski rynek systemów stropowych”, które KONBET Poznań i Fabryka Stropów przeprowadzają razem z Wielkopolską Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej. Każdy z uczestników badania brał udział w losowaniu biletów na dowolny mecz sezonu zasadniczego Unii Leszno, dla której jeździ jeden z naszych podopiecznych – Bartosz Smektała, który również był obecny na stoisku. Dodatkową atrakcją był motocykl żużlowy należący do Bartka, przy którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Wszystkim biorącym udział w badaniu dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

TOP