Badania techniczne stropu VECTOR oraz nadproży SBN

Jakość, bezpieczeństwo i parametry użytkowe naszych rozwiązań stropowych są dla nas od zawsze priorytetem. Posiadamy własne laboratorium, w którym na co dzień sprawdzamy nasze produkty pod kątem ich własności technicznych i funkcjonalnych. Niemniej jesteśmy otwarci na współpracę z zewnętrznymi instytucjami, które sprawdzają nasze produkty pod kątem ich walorów technicznych oraz zgodności z polskimi normami. Świetne wyniki to dla naszych klientów najlepszy dowód, że wybierają optymalne rozwiązania do swoich domów.

Od kilku lat współpracujemy z Politechniką Śląską w Gliwicach. Efektem tych działań są również prowadzone obecnie na osiedlu domów jednorodzinnych badania techniczne stropu Vector oraz nadproży strunobetonowych SBN. Zespół naukowców pod przewodnictwem profesora Łukasza Drobca pracuje nad tym, aby wyniki ich starań zostały opublikowane podczas zbliżających się Warsztatów Pracy Projektanta Konstrukcji 2019 w Szczyrku.

Jesteśmy przekonani, że wyniki prowadzonych badań jednoznacznie wykażą, że produkty oferowane przez naszą fabrykę to rozwiązania nowoczesne, tworzone z najwyższą starannością i dbałością o detale, które idealnie wpisują się w obecne trendy w budownictwie.

TOP