• Wręczenie nagrody TopBuilder 2014
  • Wręczenie nagrody TopBuilder 2014
  • Wręczenie nagrody TopBuilder 2014
  • Nagroda TopBuilder dla Lekkiego Stropu Panelowego SMART
  • Nagroda Złoty Medal MTP Budma 2013 dla Lekkiego Stropu Panelowego SMART
  • Wręczenie nagrody Złoty Medal MTP Budma 2013

Nagrody

Nagroda TopBuilder dla Lekkiego Stropu Panelowego SMART

11 marca, podczas Międzynarodowych Targów Budma, odbyła się gala TopBuilder 2014, podczas której miesięcznik „Builder” wyróżnił statuetką Top Builder Lekki Strop Panelowy SMART.

 

 

 

 


 

Pod znakiem innowacyjności

LEKKI STROP PANELOWY SMART 15/60, SMART 20/60 – to już bardzo dobrze rozpoznawalny na ryku produkt. Bardzo duże zainteresowanie produktem ze strony inwestorów, projektantów i firm wykonawczych jakie obserwowaliśmy w 2013 r. są odpowiedzią na coraz wyraźniejsze zapotrzebowanie rynku na produkty prefabrykowane minimalizujące czas budowy.

Duża liczba zgłoszonych do VI edycji konkursu propozycji świadczy o tym, że na polskim rynku nie brakuje produktów aspirujących do miana najlepszego innowacyjnego rozwiązania budowlanego. Wszystkie produkty poddano dwuetapowej weryfikacji. Oceniana była przede wszystkim jakość i trwałość materiałów, potwierdzona parametrami technicznymi, gwarancją producenta, zgodnością z odpowiednimi obowiązującymi normami, rekomendacjami i referencjami, w których produkty sprawdziły się w eksploatacji, a ponadto innowacyjność rozwiązań, właściwe aplikacje produktów i technologii oraz wpływ na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w procesie budowlanym. Od pierwszej edycji konkursu na ostateczną ocenę duży wpływ ma również zastosowanie produktu w budownictwie zrównoważonym i jego wpływ na energooszczędność i ochronę środowiska naturalnego. Innowacyjność, jak się okazuje, stanowi istotny składnik strategii rynkowej nagrodzonych firm. Działania związane z promowaniem nowości w branży budowlanej inspirowane są przede wszystkim przez inwestorów, którzy widząc korzyści ekonomiczne, coraz częściej przyglądają się produktom skracającym czas realizacji inwestycji lub szukają sprawdzonych energooszczędnych materiałów.

Statuetka TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Przyznawana jest przez Kapitułę Konkursu i redakcję miesięcznika „Builder", który od lat promuje innowacyjne produkty. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2013


LEKKI STROP PANELOWY SMART 15/60, SMART 20/60 – to odpowiedź na coraz wyraźniejsze zapotrzebowanie rynku na produkty prefabrykowane minimalizujące czas budowy. Nagrodzony Złotym Medalem MTP Budma 2013 SMART jest płytą strunobetonową o szerokości 60 cm, która charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem montażu.

Specjaliści firmy Fabryka Stropów, opracowali system "2+2", sprawia on, że dwóch pracowników wystarczy, aby precyzyjnie ułożyć 100 m2 stropu w dwie godziny! SMART wpisuje się idealnie w najnowsze trendy redukcji czasu inwestycji, przy zachowaniu najlepszych parametrów technicznych produktu.

Lekki Strop Panelowy SMART to również pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Decydując się na SMARTA unikamy kosztów związanych z wynajmowaniem ciężkiego sprzętu (wystarczy lekki dźwig HDS), nadlewaniem betonu oraz kupnem drogiego drewna szalunkowego. Dodając do tego podwyższony komfort akustyczny, szybkość i prostotę montażu mamy rozwiązanie spełniające oczekiwania klientów.

Przenoszenie znacznych obciążeń przez elementy tego typu, przy niewielkim własnym ciężarze oraz osiąganie dużej nośności sprawia, że może być montowany w każdym rodzaju budynków. Natomiast niższe koszty wykonania stropu owocują przystępną ceną.

Stropy z płyt strunobetonowych pozwalają także na dodatkowe możliwości konstrukcyjne, poprzez wysunięcie za podpory, można stworzyć np. klatkę schodową lub balkon. Nie zabierają one również wiele przestrzeni, dzięki niższej wysokości konstrukcyjnej zyskuje się na kubaturze pomieszczenia.

Konkurs Złoty Medal MTP posiada ponad trzydziestoletnią tradycję. Rokrocznie bierze w nim udział ponad 500 produktów zgłaszanych przez firmy z całego kraju. Kapitału konkursowa, składająca się z zespołu specjalistów, ocenia wyroby pod względem innowacyjności i wytworzenia w oparciu o najwyższej klasy technologie. Spośród setki zgłoszeń wyróżnienie otrzymuje jedynie kilkanaście produktów.

TOP BUILDER 2014ZŁOTY MEDAL 2013NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W BUDOWNICTWIE

Zapytaj o wycenę

Odpowiemy w przeciągu 48h

Wyślij projekt do szczegółowej wyceny

Program SMARTProjektant

Projektancie - zarejestruj się
i zobacz korzyści
płynące ze współpracy!

Zobacz

Program SMARTHurtownia

Atrakcyjny model współpracy,
pełne wsparcie marketingowe,
ciągłość asortymentowa i baza logistyczna

Zobacz

Fabryka Stropów Sp. z o.o.

Konarzyce, ul. Lipowa 6
63-130 Książ Wielkopolski

tel.: +48 61 28 22 110
fax: +48 61 28 22 105
email: biuro@fabrykastropow.pl

Zobacz dojazd
Zobacz dojazd
na GOOGLE MAPS

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, lub chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z poniższego formularza.