Wybierz strop na Stropy.pl

Złap trop na Strop - Stropy.pl

Z przyjemnością informujemy o powstaniu nowego portalu, jakim jest pierwszy w Polsce system zamówień stropów online – STROPY.PL.

W skład projektu zaangażowanych jest 8 czołowych producentów i dystrybutorów stropów z kraju, w tym również Fabryka Stropów.

Strona STROPY.PL daje możliwość zweryfikowania i porównania najpopularniejszych dostępnych na rynku systemów stropowych pod jednym adresem. W wyborze odpowiedniego systemu stropowego pomoże dostępna na stronie Tabela porównawcza oraz Wirtualny Doradca, który na podstawie 12 pytań dobierze rozwiązanie spełniające oczekiwania osoby poszukującej stropu. Nowy portal to także jedyna strona, która umożliwia kompleksową obsługę realizacji zamówienia całkowicie online. STROPY.PL to wygodny i prosty sposób znalezienia dla siebie odpowiedniego systemu stropowego. Aby skorzystać z możliwości nowej strony jedyne, czego potrzebujemy, to trochę czasu oraz dostęp do Internetu – strona działa także na urządzeniach mobilnych.

Złap TROP na STROP!

Zapraszamy

 

 


 

BUDMA 2016 - targi w obiektywie

 

Targi BUDMA 2016 już za nami, w związku z czym pragniemy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i krótko podsumować całe wydarzenie.

Pierwszego dnia Podczas gali rozpoczynającej targi, Prezes Zarządu KONBET Poznań – dr inż. Artur Kisiołek odebrał Złoty Medal za najlepszy produkt jakim został nagrodzony Zespolony Strop Gęstożebrowy VECTOR.

Tego samego dnia na stoisku KONBET Poznań i Fabryki Stropów odbyło się uroczyste podpisanie umowy współpracy z firmą HENKOR, dotyczącej licencji na produkcję i dystrybucję Stropu VECTOR.

Podczas całych targów zwiedzający mieli możliwość wzięcia udziału w badaniu „Polski rynek systemów stropowych”, które KONBET Poznań i Fabryka Stropów przeprowadzają razem z Wielkopolską Wyższą Szkołą Społeczno-Ekonomiczną w Środzie Wielkopolskiej. Każdy z uczestników badania brał udział w losowaniu biletów na dowolny mecz sezonu zasadniczego Unii Leszno, dla której jeździ jeden z naszych podopiecznych – Bartosz Smektała, który również był obecny na stoisku. Dodatkową atrakcją był motocykl żużlowy należący do Bartka, przy którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Wszystkim biorącym udział w badaniu dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Poniżej prezentujemy film podsumowujący targi. Galeria zdjęć dostepna jest tutaj.

 


 

BUDMIKA 2015 – KONBET POZNAŃ I FABRYKA STROPÓW PARTNERAMI STRATEGICZNYMI

 

 

Już w przyszłym tygodniu (22-24 kwietnia) w Poznaniu rozpocznie się II Ogólnopolska Studencka Konferencja Budowlana BUDMIKA 2015, której sponsorami strategicznymi są Konbet Poznań i Fabryka Stropów. Wydarzenie organizowane przez studentów Politechniki Poznańskiej po raz kolejny zgromadzi w murach tej uczelni najambitniejszych studentów budownictwa i inżynierii środowiska z całego kraju jak również  znamienitych przedstawicieli świata nauki oraz firmy z branży budowlanej. Tegoroczna edycja  będzie wzbogacona o debatę JM Rektora Politechniki Poznańskiej prof. dr hab. inż. Tomasza Łodygowskiego z zaproszonymi gośćmi.

 

Podczas pierwszej edycji konferencji,  studenci z Koła Naukowego Studentów Budownictwa stworzyli wydarzenie, które na stałe wpisało się do kalendarza społeczności akademickiej. Odpowiadając na potrzeby  studentów, BUDMIKA stała się forum, gdzie najzdolniejsi mogli konkurować, poszerzać swoją wiedzę, dyskutować i nawiązywać wartościowe znajomości. BUDMIKA to jednak nie tylko studenci – konferencję swoimi wystąpieniami uświetnili  znamienici prelegenci: dr inż. Zbigniew Kacprzycki (Politechnika Warszawska), dr hab. inż. Magdalena Rucka (Politechnika Gdańska) oraz dr hab. inż. Krzysztof Zieliński (Politechnika Poznańska). Podczas konferencji wygłoszono ponad sto referatów poruszających wiele zagadnień ważnych dla współczesnego budownictwa. Oprócz przedstawicieli społeczności akademickiej, organizatorzy zaprosili do współpracy również, wiele firm z branży, czyniąc dyskusję jeszcze bardziej merytoryczną i ciekawszą. Wydarzenie swoim patronatem objęły takie osobistości jak Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny oraz  JM Rektor Politechniki Poznańskiej prof. dr hab. Inż. Tomasz Łodygowski

 

W tym roku Koło Naukowe Studentów Budownictwa postanowiło poszerzyć grono odbiorców o studentów inżynierii środowiska, aby bardziej kompleksowo zająć się tematami związanymi z budownictwem.  Do współorganizacji BUDMIKI 2015 zaproszono Koło Naukowe Inżynierii Środowiska działające przy Politechnice Poznańskiej, dzięki czemu program wydarzenia wzbogacił się np. o Dzień Budownictwa Pasywnego. Wydarzeniem  tego roku będzie również debata JM Rektora Politechniki Poznańskiej z zaproszonymi gośćmi na temat między innymi adekwatności edukacji akademickiej do wymogów rynku pracy i tempa rozwoju przemysłu budowlanego.

 

BUDMIKA 2015 oprócz szerokiego grona studentów zaprosiła w tym roku również wiele firm z branży budowlanej, a swojego patronatu udzieliły  kolejne instytucje. Założenie pomysłodawców  sprawdziło  się – kolejna edycja konferencji przewyższa rozmachem poprzednią.

 

https://www.facebook.com/Budmika?fref=ts

 

http://budmika.put.poznan.pl/

 

 


 

 

 

SZKOLENIA DLA PROJEKTANTÓW - PODSUMOWANIE

W dniu 18 marca 2015 roku w Sali konferencyjnej biurowca „OMEGA” odbyło się szkolenie dla projektantów z zakresu prefabrykowanych systemów stropowych, którego organizatorem były firmy KONBET Poznań oraz Fabryka Stropów. Na szkolenie przybyło ponad 70 osób, zarówno projektantów jak i studentów budownictwa.

Szkolenie rozpoczęło się od powitania gości i krótkiego wprowadzenia przez Prezesa Zarządu firmy, dr. inż. Artura Kisiołka. Następnie odbyły się wykłady prof. Tomasza Błaszczyńskiego oraz dr. inż. Jana Lorkowskiego. Podczas wykładów została zaprezentowana nowa dokumentacja dla systemu stropowego MASTER. Ostatnią częścią merytoryczną była prezentacja możliwości aplikacji firmy KONBET Poznań – nakładki do wrysowywania płyt Lekkiego Stropu Panelowego SMART oraz Kalkulatora do doboru nadproży SBN. O aplikacji SMART opowiadała mgr inż. Dorota Puchalska, natomiast o kalkulatorze wypowiadał się jego twórca – mgr inż. Wojciech Janik.

Zwieńczeniem szkolenia był występ poznańskiego kabaretu Czesuaf, po występie którego nastąpiło rozdanie Certyfikatów i pożegnanie gości.

GALERIA ZDJĘĆ

 

 

Zapytaj o wycenę

Odpowiemy w przeciągu 48h

Wyślij projekt do szczegółowej wyceny

Program SMARTProjektant

Projektancie - zarejestruj się
i zobacz korzyści
płynące ze współpracy!

Zobacz

Program SMARTHurtownia

Atrakcyjny model współpracy,
pełne wsparcie marketingowe,
ciągłość asortymentowa i baza logistyczna

Zobacz

Fabryka Stropów Sp. z o.o.

Konarzyce, ul. Lipowa 6
63-130 Książ Wielkopolski

tel.: +48 61 28 22 110
fax: +48 61 28 22 105
email: biuro@fabrykastropow.pl

Zobacz dojazd
Zobacz dojazd
na GOOGLE MAPS

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące produktów, lub chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z poniższego formularza.